Prodej a servis strojů a zařízení pro povrchovou úpravu

Práškové lakovny - sortiment Taltech s.r.o.


Práškové lakování je moderní technologie úpravy kovů, která splňuje přísná kritéria pro ochranu životního prostředí a zaručuje kvalitní povrchovou úpravu kovů práškovými barvami. Předpokladem pro kvalitní nástřik je očištěný povrch lakovaného výrobku (odmaštěný, případně opískovaný).

Dnes se prakticky veškeré práškové nátěrové hmoty nanášejí stříkáním v elektrostatickém poli. Dochází k tomu, že částice prášku se elektricky nabíjejí, zatímco lakovaný předmět je uzemněn. Výsledná elektrostatická přitažlivá síla stačí k vytvoření dostatečné vrstvy prášku na předmětu, udrží suchý prášek na místě, dokud se neroztaví a nepřilne k povrchu.

K nabíjení částic dochází dvěma způsoby:
- elektrostatickým nabíjením
- tribostatickým (kinetickým) nabíjením

Po nanesení práškové nátěrové hmoty následuje vypálení výrobků ve vypalovací peci. Při 180°C dochází k roztavení, vytvrzení a přilnutí prášku k povrchu výrobku.


Měření teplot

Program slouží k nepřetržitému nebo krátkodobému monitorování teplot maximálně 10 thermo sond od 10°C do 200°C. Měřené hodnoty jsou vykreslovány do grafu nebo zobrazovány v tabulce s možností vytisknout. Měřené hodnoty jsou ukládány do databáze, se kterou je možné dále pracovat.

Galerie - Práškové lakovny

Novinky

PRODEJ LAKOVACÍ KABINY

D 7000 x Š 4000 x V 3000mm


Vnitřní pohled:

PRODEJ KOMOROVÉHO TRYSKACÍHO STROJE

Aktuální AKČNÍ nabídka

AKCE - náhradní díly >>
AKCE - filtrační patrony >>
AKCE - filtrační materiály >>

Pronájem vysokotlakého lakovacího zařízení


Ceník a parametry si můžete prohlédnout v přiloženém PDF souboru.

VPsystem webdesign / tvorba www stránek